Sparring 10. okt, 2022

8.10 toimus Tallinnas Rahvusvaheline sparringu päev , kus osalesid lisaks Eesti koondislastele ka Soome ja Rootsi koondislased .
Kokku osales 32 poksijat ,kuigi tahtjaid oli rohkem ,aga kahjuks kõigile ei leidunud vastast ,vastavakt tema vanusegrupile ja kaalukategooriale.
See oli koondislastele U-19 ja U-40 viimane proovikivi enne Eesti Meistrivõistlusi mis toimuvad 21-23.10 Tallinnas Kalevi spordihallis,
Lisaks hea kogemus ka noorte koondisele U-19 kes valmistuvad lisaks Eesti Meistrivõistlustele ka  Maailma Meistrivõistlusteks mis toimub novembris Hispaanjas
Sirge klubi oli sparringul esindatut ühe poksijaga Sander Reemetaga ,kes valmistb samuti Eesti Meistrivõistlusteks.

Eesti-Rootsi-Soome maavõistluste kokkuvõte

Poksiliit, 11. okt. 2022

8.10 toimus ühepäevane Eesti-Rootsi-Soome maavõistlus, mille korraldas ja finantseeris täielikult Eesti Poksiliit Eesti Kultuurkapitali toetusel.

Võistlustel olid esindatud Eesti, Rootsi ja Soome koondislased vanuseklassist U-17,U-19 ja U-40.

“Tänud Rootsi poolsele esindajale Juri Dementjevile ja Soome poolsele esindajale Ervin Kadele, kes andsid meie koondislastele sellise suurepärase võimaluse saada kõrgetasemelist võistluskogemust”,´- ütles peatreener Artur Sinilill.

Võistluste eesmärgiks oli kontrollida oma võistlusvormi enne eelseisvaid Eesti Meistrivõistlusi, mis toimuvad 21-23.10 Tallinna Kalevi Spordihallis ning lisaks sellele said noorte klassi koondislased (U-19) läbida olulist ettevalmistusetapi enne Maailma Meistrivõistlusi, mis toimuvad novembris Hispaanias.

Kokku võttis sparringust osa 32 poksijat, kuigi tahtjaid oli tunduvalt rohkem, kuid paraku ei saanud kõigile võrdväärilist vastast.

“Loodame heale koostööle naabritega, et ka tulevikus samalaadseid üritusi korraldada ja pakkuda meie poksijatele head võimalust ennast realiseerida ja oma taset kontrollida”,- avaldas lootust Eesti Poksiliidu peatreener Artur Sinilill.Lisa kommentaar

Email again: