Tartu MV-ste tulemused 12. dets, 2016

Tartu MV-st võttis osa 46 poksijat. Sirgest osales 5 poksijat. D-klasis võttsid osa Oliver Holtsmeier ja Marco Talvar. Kahjuks rohkem nende kaalus poksijaid ei olnud ja poisid piasisd tulise lahingu oma vahel . Seekord sai napi kohtunike häälteka 2-1 võidu Marco Talvar.B-klassis poksis Al-Max Märtovski Valga poksija Jegor Stepanoviga . Agresiivselt alustanud Märtovski alistaski vastase 1. raundis TKO-ga.A-klassis poksis Alex Kravets  TÜASK-i tuleviku poksijaga Reckardo Beresovskiga. Kahjuks pidi Beresovski juba esimeses raundis kindad varna riputama ,pärast Kravetsi tugevat parem ülekäe tabamust.S-klassis poksis Keijo Toomsalu TÜASKI-poksija Artur Znamenski vastu raske ja ebakindla matsi. Kuigi võit tuli kohtunike häältega 3-0 oli mats kuni viimase sekundini võitluslik. Pikk paus poksist eemal olnud Keijol on jätnud oma jälje,aga tööd tehes ja mõned võistlused läbi käia on tulevikus pilt kindlasti palju parem.
Uuest aastas hakkabki kõigil eelmainitud poksijatel ettevalmistus Eesti Meistrivõistlusteks.Täiskasvanud EM-sed 2017 toimuvad 3-5 märts Tartus.Sirgest osalevad Alex Kravets -60 kg ja Keijo Toomsalu -81 kg. Edu kõigile ettevalmistustel.